офіційне представництво в Україні

Петлі для функціонального тренінгу rip:60

+38 044 391-33-55
+38 044 592-00-33

Особливості

 

RIP6011_feat_lg_1
Щотижневі Тренування

Всього 8 тижнів тренувань з Rip: 60 по відео-інструкції і ви зможете повністю змінити своє тіло. З 1 по 4 тиждень ви розвиваєте міць, з 5 по 8 ваша мета — стати сильним і витривалим.
ногш

8-тижневе керівництво з харчування 

Змінюйся Зсередини

Це інструкція з приготування та правильного вживання смачних, здорових і простих страв, які йдуть у відповідності з вашим планом тренування. Ви отримаєте саме те, що потрібно для чудового самопочуття та максимальну віддачу від тренування з Rip: 60.

вапва

Швидкий старт з Графіком вправ 

Сертифікований та Протестований

З цим плакатом швидкого старту ви крок за кроком будете отримувати інструкції до конкретних вправ. Плакат розроблений фахівцем, а програма пройшла всі необхідні перевірки ефективності.

 

week1 1-й тиждень: «Wake up your body».Ви підготуєте своє тіло до майбутнього 7-ми тижневого тренування. week5 5-й тиждень. Нарощування м’язової маси за допомогою  гантелей і різних аксесуарів.
week2 2-й тиждень. З кожним днем інтенсивність тренувань підвищується. Основний акцент цих двох тижнів — розвиток координації, сили та витривалості. week6 6-й тиждень. Основний акцент на швидкість рухів і кількість підходів.
week4 3-й тиждень. Ви можете більше, ви тренуєтеся з великим результатом. Акцент залишається на координації, силі та витривалості. week8 7-й тиждень. Продовження 6-го тижня з акцентом на витривалість.
week3 4-й тиждень пройде під егідою релаксації. Вправляючись у деяких елементах йоги і тай-чи, ви дасте тілу відпочити і набратися нових сил. week7 8-й тиждень змусить проявити всю свою силу, міць і витривалість, досягнуті за всі 7 тижнів тренувань.